VoxCAST (6.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Overview
pl: Przegląd

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: here
pl: tutaj

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Key
pl: Klucz

en: Directories
pl: Katalogi

en: Account information
pl: Dane konta
