VoxCAST (6.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Username
pt: Utilizador

en: Overview
pt: Vista global

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Definições

en: Paths
pt: Caminhos

en: here
pt: aqui

en: Tools
pt: Ferramentas

en: Key
pt: Chave

en: Account information
pt: Informação da conta
