VoxCAST (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Username
ro: Numele de utilizator

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Password
ro: Parola

en: Settings
ro: Setări

en: Tools
ro: Instrumente

en: Key
ro: Cheie

en: Account information
ro: Informaţii de cont
