VoxCAST (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Overview
ru: Просмотр

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Paths
ru: Синонимы

en: Please enter a number.
ru: Пожалуйста, введите номер.

en: here
ru: тут

en: Tools
ru: Инструменты

en: Key
ru: Ключ

en: Transaction
ru: Перевод

en: Directories
ru: Папки

en: Account information
ru: Аккаунт

en: Secret
ru: Секрет
