VoxCAST (6.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Key
ta: சாவி

en: Account information
ta: கணக்கு தகவல்கள்
