VoxCAST (6.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Password
tr: Şifre

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Tools
tr: Araçlar

en: Key
tr: Anahtar

en: Account information
tr: Hesap bilgisi
