VoxCAST (6.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Username
uk: Користувач

en: Overview
uk: Огляд

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Paths
uk: Шляхи

en: here
uk: тут

en: Tools
uk: Інструменти

en: Key
uk: Ключ

en: Transaction
uk: Транзакція

en: Directories
uk: Папки

en: Account information
uk: Інформація про реєстрацію

en: Setting
uk: Налаштовування

en: Value(s)
uk: Значення
