Vocabulary Permissions Per Role (6.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: list terms
ast: llista de términos

en: add terms
ast: amestar términos
