Vocabulary Permissions Per Role (6.x-1.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Name
dz: མིང་།

en: list terms
dz: ཐ་སྙད་ཚུ་ཐོ་བཀོད་འབད།

en: add terms
dz: ཐ་སྙད་ཚུ་ཁ་སྐོང་རྐྱབས།
