Vocabulary Permissions Per Role (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: list terms
it: lista termini

en: add terms
it: aggiungi termini

en: No vocabularies available.
it: Nessun vocabolario disponibile.
