Vocabulary Permissions Per Role (6.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: list terms
jv: daftar tetembungan

en: add terms
jv: tambah tetembungan
