Vocabulary Permissions Per Role (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: list terms
lv: terminu saraksts

en: add terms
lv: pievienot terminus

en: No vocabularies available.
lv: Nav vārdnīcu.
