Vocabulary Permissions Per Role (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: list terms
pl: wyświetl terminy

en: add terms
pl: dodaj terminy

en: No vocabularies available.
pl: Brak słowników.
