Vocabulary Permissions Per Role (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: list terms
sv: visa termer

en: add terms
sv: lägg till termer

en: No vocabularies available.
sv: Inga vokabulärer tillgängliga.
