Vocabulary Permissions Per Role (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: list terms
tr: terimleri listele

en: add terms
tr: terim ekle

en: No vocabularies available.
tr: Herhangi bir sözlük yok.
