Vocabulary Permissions Per Role (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: list terms
uk: показати список термінів

en: add terms
uk: додати терміни

en: No vocabularies available.
uk: Словники відсутні.
