Vocabulary Permissions Per Role (6.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: list terms
bo: བྱེ་བྲག་མིང་སྟོན་པ

en: add terms
bo: བྱེ་བྲག་མིང་ཁ་སྣོན
