Vocabulary Permissions Per Role (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Type
de: Typ

en: Save
de: Speichern

en: list terms
de: Begriffe auflisten

en: add terms
de: Begriffe hinzufügen

en: No vocabularies available.
de: Keine Vokabulare vorhanden.
