Vocabulary Permissions Per Role (6.x-1.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: list terms
es: lista de términos

en: add terms
es: agregar términos

en: No vocabularies available.
es: No hay vocabularios disponibles.
