Vocabulary Permissions Per Role (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: list terms
id: lihat istilah

en: add terms
id: tambah istilah

en: No vocabularies available.
id: Tidak ada kategori yang tersedia.
