VerticalResponse (6.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Subject
eo: Temo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Date
eo: Dato

en: Password
eo: Pasvorto

en: Single
eo: Unuopa

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: never
eo: neniam

en: Created
eo: Kreita

en: Operation
eo: Operacio

en: Deleted
eo: Forigita

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu
