VerticalResponse (6.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Type
ast: Triba

en: Subject
ast: Asuntu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Date
ast: Data

en: Password
ast: Clave

en: Single
ast: Cenciellu

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: never
ast: nunca

en: Text
ast: Testu

en: Options
ast: Opciones

en: Created
ast: Fechu

en: Operation
ast: Operación

en: Save Changes
ast: Guardar cambeos

en: Deleted
ast: Desaniciáu

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir
