VerticalResponse (6.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Subject
bg: Тема

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: Password
bg: Парола

en: Country
bg: Страна

en: Single
bg: Единичен

en: Name
bg: Име

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: never
bg: никога

en: Options
bg: Опции

en: Created
bg: Създадена

en: Operation
bg: Действие

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Subscribed
bg: Абонирани потребители

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи
