VerticalResponse (6.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Subject
bs: Naslov

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: Password
bs: Lozinka

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: never
bs: nikad

en: Text
bs: Tekst

en: Options
bs: Opcije

en: Created
bs: Kreiran
