VerticalResponse (6.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Markup
ro: Cod HTML

en: Delete
ro: Şterge

en: Email address
ro: Adresă de e-mail

en: Type
ro: Tip

en: Subject
ro: Subiect

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Unsubscribe
ro: Dezabonare

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Date
ro: Data

en: Password
ro: Parola

en: Country
ro: Ţară

en: Single
ro: Singură

en: Name
ro: Nume

en: Back
ro: Înapoi

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: never
ro: niciodată

en: Options
ro: Opţiuni

en: Created
ro: Creat

en: Operation
ro: Operație

en: Save Changes
ro: Salvare Modificări

en: City
ro: Oraş/Sector

en: State/Province
ro: Judeţ

en: Deleted
ro: Şters

en: Save and continue
ro: Salvează şi continuă
