VerticalResponse (6.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Date
si: දිනය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: Text
si: වගන්ති

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.
