VerticalResponse (6.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Subject
nn: Emne

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Date
nn: Dato

en: Password
nn: Passord

en: Country
nn: Land

en: Name
nn: Namn

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: never
nn: aldri

en: Created
nn: Laga

en: City
nn: By

en: Deleted
nn: Sletta

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram
