VerticalResponse (6.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Title
sk: Nadpis

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Type
sk: Typ

en: Subject
sk: Predmet

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Date
sk: Dátum

en: Password
sk: Heslo

en: Country
sk: Krajina

en: Single
sk: Jediná

en: Name
sk: Názov

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: never
sk: nikdy

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Options
sk: Nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Plain Text
sk: Čistý text

en: Default state
sk: Základný stav

en: Operation
sk: Operácia

en: First Name
sk: Krstné meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: State/Province
sk: Štát/Kraj

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Reason
sk: Dôvod

en: Subscribed
sk: Prihlásené

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať
