VerticalResponse (6.x-1.0-alpha4) - en to af translation catalogue (24 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Email address
af: E-posadres

en: Type
af: Tipe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Date
af: Datum

en: Password
af: Wagwoord

en: Country
af: Land

en: Single
af: Enkel

en: Name
af: Naam

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: never
af: nooit

en: Options
af: Opsies

en: Created
af: Geskep

en: Operation
af: Operasie

en: Deleted
af: Uitgewis

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort
