VerticalResponse (6.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Markup
ca: Marcatge

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Type
ca: Tipus

en: Subject
ca: Assumpte

en: Subscribe
ca: Subscriu

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Date
ca: Data

en: Password
ca: Contrasenya

en: Country
ca: País

en: Single
ca: Simple

en: Name
ca: Nom

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: never
ca: mai

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Options
ca: Opcions

en: Created
ca: Creat

en: Default state
ca: Estat per defecte

en: Operation
ca: Operació

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: State/Province
ca: Estat/Província

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Subscribed
ca: Subscrit

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua
