VerticalResponse (6.x-1.0-alpha4) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Single
dz: རྐྱང་པ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Deleted
dz: བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།
