VerticalResponse (6.x-1.0-alpha4) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Single
km: តែ​មួយ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: never
km: កុំ​

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Save Changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Deleted
km: បាន​លុប

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត
