VerticalResponse (6.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (49 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Состояние

en: Markup
ru: Разметка

en: Delete
ru: Удалить

en: Email address
ru: Адреса электронной почты

en: Type
ru: Тип

en: Subject
ru: Тема

en: Subscribe
ru: Подписать

en: Unsubscribe
ru: Удалить подписку

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Date
ru: Дата

en: Password
ru: Пароль

en: Country
ru: Страна

en: Single
ru: Простая

en: Name
ru: Название

en: Back
ru: Назад

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: never
ru: никогда

en: Text
ru: Текст

en: Email Address
ru: Email адрес

en: Options
ru: Параметры

en: Created
ru: Создано

en: Fax
ru: Факс

en: Plain Text
ru: Обычный текст

en: Default state
ru: Режим по умочанию

en: Operation
ru: Операции

en: Save Changes
ru: Сохранить изменения

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: City
ru: Населенный пункт

en: State/Province
ru: Штат\Провинция

en: Gender
ru: Пол

en: Male
ru: Мужской

en: Female
ru: Женский

en: Street Address
ru: Адрес улицы

en: Deleted
ru: Удалено

en: Reason
ru: Причина

en: Postal Code
ru: Почтовый индекс

en: Postal Address
ru: Почтовый адрес

en: Subscribed
ru: Подписка

en: Unsubscribed
ru: Отписка

en: selected
ru: избранный

en: Save and continue
ru: Сохранить и продолжить

en: E-mail Address
ru: Адрес электронной почты

en: Divorced
ru: В разводе

en: Work Phone
ru: Рабочий Телефон
