VerticalResponse (6.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (50 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Markup
uk: Розмітка

en: Delete
uk: Вилучити

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Type
uk: Тип

en: Subject
uk: Тема

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Date
uk: Дата

en: Password
uk: Пароль

en: Country
uk: Країна

en: Single
uk: Єдиний

en: Name
uk: Ім'я

en: Back
uk: Назад

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Типово

en: never
uk: ніколи

en: Text
uk: Текст

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Options
uk: Настроювання

en: Created
uk: Створено

en: Fax
uk: Факс

en: Plain Text
uk: Простий текст

en: Default state
uk: Режим базово

en: Operation
uk: Дія

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: City
uk: Місто

en: State/Province
uk: Область/Район

en: Gender
uk: Стать

en: Male
uk: Чоловіча

en: Female
uk: Жіноча

en: Street Address
uk: Вулиця

en: Deleted
uk: Вилучене

en: Mailing Lists
uk: Списки листування

en: Reason
uk: Підстава

en: Company Name
uk: Назва організації

en: Postal Code
uk: Поштовий індекс

en: Postal Address
uk: Поштова адреса

en: Subscribed
uk: Підписано

en: selected
uk: обране

en: Invalid email address
uk: Неправильна дреса ел. пошти

en: Save and continue
uk: Збережіть і продовжуйте

en: E-mail Address
uk: Адреса ел. пошти

en: Marital Status
uk: Сімейний стан
