VerticalResponse (6.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (36 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Subject
da: Emne

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Unsubscribe
da: Opsig abonnement

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Date
da: Dato

en: Password
da: Adgangskode

en: Single
da: Enkelt

en: Name
da: Navn

en: Back
da: Tilbage

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: never
da: aldrig

en: Text
da: Tekst

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: Options
da: Valg

en: Created
da: Oprettet

en: Existing Views
da: Eksisterende views

en: Default Views
da: Standard views

en: Operator
da: Operand

en: Plain Text
da: Ren tekst

en: Default state
da: Standardtilstand

en: Operation
da: Handling

en: Save Changes
da: Gem ændringer

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: Deleted
da: Slettet

en: Reason
da: Begrundelse

en: Postal Code
da: Postnummer

en: User Registration
da: Brugeroprettelse

en: Save and continue
da: Gem og fortsæt

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments
