VerticalResponse (6.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Type
el: Τύπος

en: Subject
el: Θέμα

en: Unsubscribe
el: Διαγραφή συνδρομής

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Single
el: Απλή

en: Name
el: Όνομα

en: Back
el: Πίσω

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: never
el: ποτέ

en: Text
el: Κείμενο

en: Options
el: Επιλογές

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Operator
el: Τελεστής

en: Plain Text
el: Απλό κείμενο

en: Default state
el: Εξ' ορισμού κατάσταση

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: Save and continue
el: Αποθηκεύστε και συνεχίστε
