VerticalResponse (6.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
jv: Busek

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Type
jv: Tipe

en: Subject
jv: Subyek

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Date
jv: Tanggal

en: Password
jv: Sandhi

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: never
jv: ora tau

en: Text
jv: Teks

en: Options
jv: opsi

en: Created
jv: Digawé

en: Operation
jv: Operasi

en: Deleted
jv: Dibusek

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké
