VerticalResponse (6.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Type
mr: प्रकार

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Date
mr: दिनांक

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Name
mr: नाव

en: Back
mr: मागे

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: never
mr: कधीच नाही

en: Text
mr: अक्षर

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Deleted
mr: मिटवले गेले
