VerticalResponse (6.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Markup
sv: Pålägg

en: Delete
sv: Radera

en: Email address
sv: E-postadress

en: Type
sv: Typ

en: Subject
sv: Ämne

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Unsubscribe
sv: Säg upp prenumeration

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Date
sv: Datum

en: Password
sv: Lösenord

en: Single
sv: Enkel

en: Name
sv: Namn

en: Back
sv: Tillbaka

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: never
sv: aldrig

en: Email Address
sv: E-postadress

en: Options
sv: Alternativ

en: Created
sv: Skapad

en: Existing Views
sv: Befintliga vyer

en: Default Views
sv: Förvalda vyer

en: Default state
sv: Förvalt läge

en: Operation
sv: Funktion

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: Deleted
sv: Borttaget

en: Mailing Lists
sv: E-postlistor

en: Reason
sv: Orsak

en: Postal Code
sv: Postnummer

en: User Registration
sv: Användarregistrering

en: selected
sv: vald

en: Save and continue
sv: Spara och gå vidare
