VerticalResponse (6.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Type
et: Liik

en: Subject
et: Teema

en: Subscribe
et: Telli

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Date
et: Kuupäev

en: Password
et: Parool

en: Single
et: Üksik

en: Name
et: Nimi

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: never
et: mitte kunagi

en: Text
et: Tekst

en: Options
et: Valikud

en: Created
et: Loodud

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Default state
et: Vaikimisi olek

en: Operation
et: Operatsioon

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka
