VerticalResponse (6.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (36 entries)

en: Status
fr: Statut

en: Markup
fr: Marquer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: Subject
fr: Sujet

en: Subscribe
fr: S'abonner

en: Unsubscribe
fr: Se désabonner

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Password
fr: Mot de passe

en: Single
fr: Simple

en: Name
fr: Nom

en: Back
fr: Précédent

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: never
fr: jamais

en: Text
fr: Texte

en: Tested
fr: Testé

en: Email Address
fr: Adresse de courriel

en: Created
fr: Créé

en: Existing Views
fr: Vues existantes

en: Default Views
fr: Vues par défaut

en: Operator
fr: Opérateur

en: Plain Text
fr: Texte brut

en: Default state
fr: État par défaut

en: Operation
fr: Opération

en: Save Changes
fr: Enregistrer les modifications

en: First Name
fr: Prénom

en: Last Name
fr: Nom de famille

en: Deleted
fr: Supprimé

en: Reason
fr: Raison

en: Postal Code
fr: Code postal

en: User Registration
fr: Création de compte utilisateur

en: selected
fr: sélectionné

en: Save and continue
fr: Enregistrer et continuer
