VerticalResponse (6.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: never
ml: ഒരിക്കലുമില്ല

en: Save and continue
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെച്ച് തുടരുക
