VerticalResponse (6.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Markup
cs: Značkování

en: Delete
cs: Smazat

en: Email address
cs: E-mail

en: Type
cs: Typ

en: Subject
cs: Předmět

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Date
cs: Datum

en: Password
cs: Heslo

en: Name
cs: Jméno

en: Back
cs: Zpět

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: never
cs: nikdy

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Options
cs: Možnosti

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Existing Views
cs: Existující pohledy (views)

en: Default Views
cs: Výchozí pohledy (views)

en: Operator
cs: Operátor

en: Operation
cs: Operace

en: Save Changes
cs: Změny uloženy

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Reason
cs: Důvod

en: Postal Code
cs: PSČ

en: selected
cs: vybrané

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat

en: E-mail Address
cs: E-mailová adresa
