VerticalResponse (6.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Markup
gl: Marcado

en: Delete
gl: Eliminar

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Type
gl: Tipo

en: Subject
gl: Asunto

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Date
gl: Data

en: Password
gl: Contrasinal

en: Single
gl: Simple

en: Name
gl: Nome

en: Back
gl: Voltar

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: never
gl: nunca

en: Text
gl: Texto

en: Created
gl: Creado

en: Existing Views
gl: Vistas existentes

en: Default Views
gl: Vistas Predeterminadas

en: Operator
gl: Operador

en: Default state
gl: Estado predeterminado

en: Operation
gl: Operación

en: Deleted
gl: Borrado

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar
