VerticalResponse (6.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Email address
sl: E-naslov

en: Type
sl: Tip

en: Subject
sl: Zadeva

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Date
sl: Datum

en: Password
sl: Geslo

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: never
sl: nikoli

en: Text
sl: Besedilo

en: Options
sl: Možnosti

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj
