VerticalResponse (6.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Elemino

en: Type
sq: Lloji

en: Subject
sq: Subjekti

en: Enabled
sq: Aktiv

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Single
sq: E vetme

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E prezgjedhur

en: never
sq: asnjëherë

en: Created
sq: Krijuar

en: Operation
sq: Veprimi

en: Deleted
sq: Eleminuar

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo
