VerticalResponse (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Markup
az: İşarələmə

en: Delete
az: Sil

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: Password
az: Parol

en: Name
az: Ad

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: never
az: heç vaxt

en: Text
az: Mətn

en: Options
az: Seçimlər

en: Created
az: Yaradıldı

en: Deleted
az: Silindi

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
