VerticalResponse (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: never
bo: ནམ་ཡང་མིན

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Existing Views
bo: སྔར་ཡོད་པའི་མཐོང་རིས

en: Default Views
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་མཐོང་རིས

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ
