VerticalResponse (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Type
fi: Tyyppi

en: Subject
fi: Aihe

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Unsubscribe
fi: Peru tilaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Password
fi: Salasana

en: Single
fi: Yksinkertainen

en: Name
fi: Nimi

en: Back
fi: Takaisin

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: never
fi: ei koskaan

en: Text
fi: Teksti

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Options
fi: Valinnat

en: Created
fi: Luotu

en: Existing Views
fi: Olemassaolevat näkymät

en: Default Views
fi: Oletusnäkymät

en: Operator
fi: Operaattori

en: Default state
fi: Oletustila

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: Deleted
fi: Poistettu

en: Postal Code
fi: Postinumero

en: Subscribed
fi: Tilaus

en: Save and continue
fi: Tallenna ja jatka

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).
