VerticalResponse (6.x-1.0) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: Postal Code
ga: Cód Poist
